Lüx & Perdeli Sistem

Bu sistem siz değerli müşterilerimizin isteklerine en güzel şekilde cevap verebilmek için üretmiş olduğumuz Lüx & Perdeli Sistemdir.

Katlanır cam sisteminin, kullanım amacına uygun mükemmel bir sistem olan Lüx & Perdeli Sistemin amacı kışlık sistemi kapatıp balkonunuzu cam odaya çevirerek güneşten istifade etmenizi sağlamaktadır. Aynı sistem üzerinde perdeleri indirerek güneşi içeri almayabilirsiniz. Akdeniz gibi sıcak iklime sahip bölgelerde yaz mevsiminde, camları açtığımızda dahi sistem üzerindeki perdeleri indirerek,dilediğiniz kadar güneşi kesebilirsiniz.

Perdeli sistemin perdeleri, üst kasanın içinde muhafaza edilmektedir. Arıza ya da perdenin yıpranması durumunda ön kapağı açarak müdahale edilebilir. Balkon içerisindeki perde görüntü kirliliği Lüx & Perdeli Sistem sayesinde ortadan kaldırılmıştır. Perdeler camlardan bağımsız olduğundan dolayı, ister her cama göre, isterse iki camda bir perde uygulaması yapılabilmektedir.

Piyasadaki diğer perdeli katlanır cam balkon sistemlerinden ayıran en büyük özelliği budur. Kanat genişliği 40- 70 cm arasındadır. Sistem yüksekliği maksimum 250 cm dir. Her kanatta 4 adet teker, 8 adet rulman bulunmaktadır. Alttan ve üstten taşıyıcı özelliğine sahiptir.

WINPERAX'IN geliştirmiş olduğu yağmur oluğu sayesinde içeriye su alma riski %5 e düşürülmüştür. Profil et kalınlıkları yaptığı göreve göre 2 ile 4.5 mm arasındadır.

Lüx & Perdeli Sistem WİNPERAX argesinde, müşteri memnuniyeti, kalite ve kolay kurulum düşünülerek tasarlanmıştır. Profil tasarım ve tescili TPE tarafından patenti belgelenmiştir.

Lüx & Perdeli Sistem